Дві сотні екзотичних птахів прилетіли до Національного парку "Тузлівські лимани"
Повернення великих зграй рожевих фламінго в угіддях парку на півдні Одеської області фіксують від початку травня. Як повідомив доктор біологічних наук та науковий співробітник Національного природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, усього нарахували 210 рожевих фламінго.
![](http://baza.zruchno.com.ua/upload/gallery_images/cb4cbe5c-b202-175e-97e4-645a896b5683/cfb90fda-db1b-b7a5-a3eb-645a89e47a3a.jpeg?qwer=0.22766547073298482)
"Вони пролетіли над кордоном "Тузлівська Амазонія". Полетіли вони далеко над лиманом Шагани, але знову повернулись і кружляли неподалік. Потім вони подались на заповідні озера Зайцева.
![](http://baza.zruchno.com.ua/upload/gallery_images/cb4cbe5c-b202-175e-97e4-645a896b5683/cfcf52eb-2433-0fc0-56d9-645a8935765b.jpeg?qwer=0.9063247248007755)
Науковці відзначають, головна їжа зараз для фламінго – рясний шар мотиля і його достатньо у заводях. Птахи зараз тримаються заповідної зони, яку заборонено відвідувати, особливо під час війни. Однак це дуже добрий знак, вірять місцеві жителі.
![](http://baza.zruchno.com.ua/upload/gallery_images/cb4cbe5c-b202-175e-97e4-645a896b5683/cfe1ceb3-15d7-5ede-bffb-645a894ab15d.jpeg?qwer=0.09093758698767807)