Сьогодні 11:45
На столичній Оболоні відкрили новий сквер і пішохідний міст

Облаштований простір для прогулянок і відпочинку киян та гостей міста став продовженням великої паркової зони вздовж Дніпра.

Вільнюський сквер з однойменним пішохідним мостом відкрили у північній частині паркової зони на вулиці Прирічній у Києві. Місток через заводь зведений за мотивами мосту короля Міндаугаса у Вільнюсі, повідомив у своєму Телеграм-каналі міський голова столиці Віталій Кличко.

"Цей проєкт втілили в партнерстві столиць України та Литви. На його реалізацію у 2026 році мерія Вільнюса за сприянням Державної установи "Центральне агентство з управління проєктами" виділила 600 000 євро", – розповів Кличко.

За його словами, нова упорядкована зелена зона символізує багаторічне партнерство Києва і Вільнюса та підтримку України нашими партнерами.

"Під час підготовки концепції змін провели три етапи відкритих громадських консультацій з мешканцями. Проєкт має важливу соціальну складову – під час війни такі місця допомагають людям відновлюватися емоційно та підтримувати психологічну стійкість", – наголосив мер Києва.

Вільнюський сквер став продовженням великої паркової зони на Оболоні, яка тягнеться від парку "Наталка" через міст "Хвиля" на Оболонський острів і далі на північ уздовж Дніпра

Фото: t.me/vitaliy_klitschko



Коментарі (0)
Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишити коментар

Партнери відпочинку